KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664243

nr 1566 4243

Oidentifierad konstnär. Signerad Gursch, 1962. Olja på pannå, 39x54 cm, yttermått inklusive ram: 49x64 cm

måndag 25 september 2023
kl 19:39:34